Úvod O firmě Realizace Certifikace Zaměstnání Kontakty Napište nám

Novinky

1.8.2019

Nové realizace v oblasti dřevěného šindelu

1.7.2018

Pozastavení činnosti

1.2.2018

Připravily jsme pro Vás nové reference v sekci dřevěných teras

1.1.2018

Připravily jsme pro Vás prodej palivového dřeva ...

Připravujeme


Pokud se vaše představa ideálního bydlení odráží ve srubu či roubence někde na paloučku u lesa, pak patříte ke skupině lidí, která se rychle rozrůstá.

Jsou to lidé, kteří chtějí bydlet zdravě a v harmonii s přírodou. To vše a mnohem víc vám srubové a roubené stavby mohou nabídnout. Avšak bydlení v celodřevěném domě má svá specifika, stejně tak i jeho výstavba a umístění v krajině. Je hodně věcí, které byste měli před pořízením takového domu promyslet. Proto než začnete opravu vážně hledat pozemek nebo projektanta, radíme vám. Obraťte se na odbornou firmu a domluvte si u nich konzultaci. Odbornou firmu, to v tomto případě patří třikrát podtrhnout. Známe osobně několik zákazníků, kterým srub stavěli různí dobrodruzi a odborníci na všechno. Měli pocit, že vyřezat a poskládat na sebe pár kuláčů je hračka. Investoři se pak dlouho z dobré ceny neradovali. Popraskané instalace, zkřížené dveře a okna a dokonce zprohýbaná střecha a stěny, to je jen nástin problémů které řešili.

Naše firma se orientuje na výstavbu roubených a hrázděných staveb a dřevokonstrukcí. Lidová architektura, to je to co nás baví a co se nám líbí. Chceme v krajině podpořit výstavbu, která do našeho, českého prostoru už po staletí patří. U dřevostaveb oceňujeme kromě rychlosti výstavby a ekologických aspektů, také to, že navenek vypadají jako domy stavěné běžnou technologií a tak nepřináší do krajiny cizí prvek. Pokud máte pro stavbu srubu vhodné místo, i ten vám dokážeme dodat. A to ve spolupráci s vysoce profesionální firmou JP Konstrukce – Jiří Petr.

Pokud tedy přemýšlíte o celodřevěném domě, chatě, chalupě či jenom stylovém domku na zahradu, co od nás můžete očekávat za služby:

  • Dodávka a montáž roubenek, hrubé stavby i na klíč.
  • Srubové stavby
  • Dřevo konstrukce trámové i fošnové s opláštěním a výplní otvorů.
  • Opravy a rekonstrukce u hrázděných staveb.
  • Repliky historických objektů.
  • Přemisťování dřevěných chalup např. do skanzenů.
  • Dřevěné štíty.
  • Za realizaci roubeného fojtství, získal Karel Klouda v celostátní soutěži titul "Řemeslník roku 2007" v oboru tesař. http://www.remeslnikroku.cz/foto07.php