Úvod O firmě Realizace Certifikace Zaměstnání Kontakty Napište nám

Novinky

1.8.2019

Nové realizace v oblasti dřevěného šindelu

1.7.2018

Pozastavení činnosti

1.2.2018

Připravily jsme pro Vás nové reference v sekci dřevěných teras

1.1.2018

Připravily jsme pro Vás prodej palivového dřeva ...

Připravujeme


    Každou honosnou královskou korunu zdobily šperky. Za šperk na střeše, by se měla považovat práce klempíře. Je to vhodný příměr, jak pro cenu některých materiálů, tak zejména pro zručnost a smysl pro detail, kterým by měl šikovný klempíř disponovat.

    Vývoj v poslední době směřuje k novým materiálům a postupům, které krásu ruční práce klempířského řemesla postupně vytěsňují. Fortel jednotlivých řemeslníků ustupuje rychlosti výstavby a síle trhu.
    Je to pokrok a ten se prý nemá brzdit. Kdo by si také dnes v dílně ručně stáčel okapy, vyráběl kotlíky, kolena a háky? Snad jen při opravách památek je taková příležitost.

    Podobně sílí v poslední době tlak výrobců a prodejců na dodávku standardizovaných klempířských prvků, jako jsou úžlabí, lišty, lemování,okapničky a parapety.

    Naše firma vám dodá a namontuje jak celé okapové systémy, tak zakázkovou výrobu. Umíme se přizpůsobit trendům ve výstavbě, ale dokážeme uspokojit i náročného zákazníka s potřebou se odlišit a originálně dozdobit tu svou střechu-korunu.

    Situace na dnešním trhu s klempířskými prvky se stává pro svou obrovskou nabídku nepřehlednou. Desítky výrobců a dovozců nabízí z mnoha materiálů a barev a ve velmi různé kvalitě nepřeberné množství výrobků. Mnozí výrobci krytin podmiňuji poskytnutí různých záruk a slev použitím jejich okapových systémů. V honbě za cenou se na trhu stále více objevují podválcované plechy, ošizené povrchové úpravy a háky, co ohne malé dítě přes koleno.

    My vám pomůžeme s výběrem těch správných materiálů od osvědčených výrobců. Sladíme barvu okapů s barvou krytiny nebo třeba s fasádou.