Úvod O firmě Realizace Certifikace Zaměstnání Kontakty Napište nám

Novinky

1.8.2019

Nové realizace v oblasti dřevěného šindelu

1.7.2018

Pozastavení činnosti

1.2.2018

Připravily jsme pro Vás nové reference v sekci dřevěných teras

1.1.2018

Připravily jsme pro Vás prodej palivového dřeva ...

Připravujeme


     Průměrná životnost u nás nejběžnějších krytin se rovná průměrné délce života člověka. Proto výměnu krytiny na vašem domě budete pravděpodobně řešit jednou za život. A to při ceně, za kterou lze minimálně pořídit velmi slušné ojeté vozidlo. A někdy ani ne ojeté, ale nové a třeba i luxusní.

     Z toho je jasně patrné, že výběr jak střešní krytiny, tak doplňků, je záležitost, kterou byste neměli rozhodně podcenit. Jak ale vybrat dobře krytinu, když je tolik materiálů z kterých se vyrábí, tolik výrobců krytin a tolik tvarů a barev a technologií?

     Střešní krytiny, to je prostě svět sám pro sebe. Svět, který se rychle vyvíjí a mění. Není na zemi pokrývače, klempíře nebo odborníka, který by mohl po pravdě říct, že tento svět střech, již celý zná a prozkoumal. Ani my to o sobě netvrdíme. Ale snažíme se z něho poznat co možná nejvíce, vylepšit ho i o své výtvory a navíc nás to baví.

     Nabízíme vám tedy kompletní průvodcovský servis po světě krytin. Od konzultací, výběru vhodné krytiny, návrhu skladby střešního pláště, likvidace vaší staré krytiny až po montáž krytiny nové. To vše proškolenými pracovníky, se záručními listy výrobců a zárukou na naší práci 5 let. Za samozřejmost považujeme důkladný úklid na závěr.

     Naše firma se zaměřuje hlavně na realizace střech s krytinami skládanými.Betonové Pálené Cementovláknité Plastové
Plechové Asfaltové Šindelové