Úvod O firmě Realizace Certifikace Zaměstnání Kontakty Napište nám

Novinky

1.8.2019

Nové realizace v oblasti dřevěného šindelu

1.7.2018

Pozastavení činnosti

1.2.2018

Připravily jsme pro Vás nové reference v sekci dřevěných teras

1.1.2018

Připravily jsme pro Vás prodej palivového dřeva ...

Připravujeme


     Střešní okno dá vašemu podkroví nejen potřebné světlo, ale poskytne vám také jedinečný výhled.

     To je však vykoupeno celou řadou problémů, kterým musí střešní okno v plášti střechy čelit. Jak výrobci, tak i my, montážní firmy se snažíme tyto problémy odstraňovat a čelit jim. Inovací výrobků, použitím nových materiálů a technologií či zdokonalováním montážních postupů….

     Na první pohled by se možná zdálo, že namontovat střešní okno dokáže každý šikovnější kutil, který si stáhne z internetu montážní návod. Ti zkušenější už vědí, že u většiny výrobců ho najdou v balení s oknem. Ale můžeme vás ujistit, že i po většině montážníků, kteří již mají za sebou montáže mnoha oken, se najdou závažné chyby.

     Co všechno se například musí zvážit, aby vám střešní okno dobře sloužilo a nemuseli jste pod něj přes zimu dávat kýbl na kapající vodu?

 • Volba umístění okna, typu otvírání a materiálu rámu.

 • Případná úprava krovu před montáží

 • Správná montáž okna, ukotvení, vyrovnání vůči střeše

 • Velmi důležité je napojení fólií a správné zaizolování okna

 • Položení a upravení krytiny do lemování okna

 • Montáž dobrého tvaru ostění

 • Vhodný výběr doplňků okna, aby splňovalo vaše požadavky na pohodu bydlení

 •     Prostě, správně vybrat a osadit střešní okno není legrace a proto nechte tuto práci na nás a věnujte se tomu, co vás skutečně baví.

      Montujeme okna a půdní schody všech výrobců na našem trhu, přednostně však okna výrobců FAKRO, ROTO a VELUX.

      U světlovodů preferujeme značku LIGHTWAY.

      Okna, půdní schody, solární kolektory a světlovody těchto výrobců vám umíme za výhodných podmínek a s dobrým servisem také prodat.

      U těchto výrobců jsme pravidelně školeni. Poradíme si i s takovým problémem jako je výměna staré krytiny bez kontralatí za novou na kontralatích okolo již zabudovaného střešního okna.

      Někdy není možné, nebo žádoucí takové okno vyjmout z ostění a potom se krytina dostává do takové vzdálenosti od krovu a od původního lemování okna, že lemování přestane plnit svou funkci. Máme pro tento problém připravené systémové řešení.


      Využít můžete také možnosti střešní okno si před koupí u nás na firmě vyzkoušet na předváděcím stojanu a přijít se poradit o jeho volbě.